قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید. با استفاده یا خرید هریک از گیفت کارت ها و یا خدمات ارائه شده از این وب سایت، عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این وبسایت موافقت می کنید. این شرایط، تمام بازدیدهایی را که در حال و  آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد را در بر می گیرد.  در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شود. شایسته است این صفحه را هرچند وقت یکبار برای اطلاع از تغییرات اعمال شده مطالعه کنید. جداً تقاضا می شود در صورت عدم توافق با شرایط و مقررات، از این وب سایت استفاده نکنید.

 1. این سایت تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید و کلیه کاربران و استفاده کنندگان از محتوا و برنامه ها و قالبها مکلفند از این قوانین تبعیت نمایند. 
 2. کلیه حقوق مادی و معنوی قالبها و برنامه ها متعلق به سایت ویزا کارت بوده و خریداران حق فروش مجدد به ثالث را ندارند.
 3. پس از پرداخت هزینه درخواست شما جهت بررسی به پشتیبان سایت ارسال میگردد و درصورت امکان پذیر بودن اجرا کد درخواستی برای شما ارسال میشود ، شما امکان دریافت محصول خریداری شده را در پنل خود دارید این امکان تا 1 سال برروی پنل شما موجود است.
 4. کاربران موظفند اطلاعات حقیقی خود را وارد سایت نمایند و هرگونه کشف مغایرتی در هنگام استفاده مانند پرداخت با کارت شخص دیگر به عنوان فریب و کلاهبرداری قابلیت تعقیب کیفری را دارد.
 5. بخش پشتیبانی سایت درروزهای کاری و ساعات اداری کشور ایران پاسخ درخواستهای کاربران گرامی و تکمیل بررسی خرید را انجام خواهد داد.
 6. تیم ما می کوشد اطلاعات مفید، صحیح و بروز در اختیار شما قرار دهد. از این رو، تلاش کرده ایم اطلاعات و مطالب دقیقی در این سایت ارائه کنیم، اما هیچ مسئولیتی برای صحت و کامل بودن آن اطلاعات یا مطالب بر عهده نمی گیریم. در هر زمان مختاریم محتوای هریک از اطلاعات یا مطالب موجود در این وب سایت و یا محصولات شرح داده شده در آن را بدون اطلاع قبلی به کاربران، تغییر دهیم. با این حال هیچ تعهدی برای بروز رسانی اطلاعات یا مطالب وب سایت و در نتیجه تاریخ گذشته بودن آنها، بر عهده نمی گیریم. اطلاعات یا نظرات ارائه شده در بخش تابلوی اعلانات یا سایر تالارهای گفتگو، ضرورتاً نظرات ما نیست. نه ما و نه هیچ یک از مدیران، گردانندگان، پخش کنندگان یا سایر افراد  مرتبط با ما، مسئول یا مشمول هیچ نوع ضرر و زیان (شامل اما نه محدود به خسارات شایع، اصلی یا جزایی)، عیب و نقص، ادعا، یا سایر صدمات یا علل مربوط به یا ناشی از هرگونه اطلاعات ارسال شده به وب سایت نمی باشیم. حق اصلاح این شرایط یا محدودیت های قانونی را در هر زمان برای خود محفوظ می داریم. برای اطمینان از موافقت با شرایط و محدودیت های قانونی که ممکن است بعداً افزوده یا تغییر داده شود، لازم است هر چند وقت یکبار این صفحه را بازبینی کنید. مشروعیت قانونی این اطلاعیه همچنان به قوت خود باقی است مگر اینکه قیود خاصی از آن با اطلاعیه حقوقی دیگری در صفحات خاصی از همین وب سایت، صراحتاً ملغی شده و یا جایگزین شود.
 7. تمام اطلاعات و مطالب موجود در این سایت بدون هیچگونه ضمانتی، صریح یا ضمنی و در همین «وضع موجود» ارائه می شود و تمام ضمانت ها از هرنوع، صریح یا ضمنی شامل ضمانت قابلیت فروش، ضمانت کاربری خاص، عدم تخلف از حقوق مالکیت فکری، همچنین کاربری و یا معاملات بازرگانی و تجاری ناقص این حقوق را از خود سلب می کند. تحت هیچ شرایطی در قبال کلیه خسارات (بدون محدودیت شامل، غیر مستقیم، خاص، اصلی و تبعی یا خسارات ناشی از عدم درآمد، از بین رفتن داده ها، یا تعلیق بازار) به واسطه استفاده، ناتوانی از استفاده یا نتایج استفاده از این سایت، سایت های لینک شده به آن، یا مطالب و اطلاعات موجود در هر یک از این سایت ها، طبق قرارداد یا مسئولیت مدنی یا هر تئوری حقوقی دیگری باشد و حتی در صورت آگاهی از امکان چنین خساراتی، هیچ مسئولیتی بر عهده نداریم. اگر برای استفاده از مطالب یا اطلاعات این وب سایت نیاز به هرگونه خدمات، تعمیر یا اصلاح تجهیزات یا اطلاعات باشد، در همین جا موافقت می کنید که تمام هزینه های آن را خود متقبل شوید
 8. این وب سایت می تواند دسترسی شما را به تمام یا بخشی  از آن شامل و نه محدود به، هریک از تابلوهای اعلانات و … را به هر دلیلی از جمله تخطی از شروط و مقررات این قرارداد و صرفاً با صلاحدید خود، پایان دهد یا به تعلیق درآورد. در این صورت محدودیت های موجود در رابطه با مطالب سایت، اظهارات و ضمانت ها، غرامت ها و محدودیت مسئولیت، که در این قرارداد اعلام شده باید تا لحظه پایان دسترسی، به قوت خود باقی بماند.
 9. کاربران و خریداران متعهد میشوند با  کدهای دریافتی مرتکب اقداماتی مخالف قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی نشوند.
 10. هر فرد صرفا باید با کارتی خرید نماید که در سیستم ثبت نام نموده است در غیر اینصورت تحویل ووچر صادر شده تا زمان دریافت تایید سیستم در خصوص تعلق داشتن کارت بانکی استفاده شده متوقف خواهد شد.
 11. پرداخت با کارت بانکی شخصی غیر از شخصی که ثبت نام کرده است اکیدا ممنوع است و وجه تا زمان استعلام از تامین کننده درگاه پرداخت و دریافت کارت ملی و عکس سلفی فرد دارای کارت و تصویر کارت بانکی بلوکه خواهد شد.
 12. قبل از ثبت نام حتما صفحه احراز هویت را مطالعه نمایید. آی پی ها و اطلاعات شخصی شما نزد سایت ویزا کارت کاملا محفوظ است و تنها درخواست پلیس فتا و یا مرجع قضایی در اختیار مقامات مربوطه قرار خواهد گرفت.
 13. در صورت مشکوک بودن تعداد و رقم تراکنشهای یک کاربر وب سایت حق تعلیق شناسه کاربری را دارد. همچنین درصورت دریافت شکایت رسمی از طریق مراجع قضایی یا خدمات دهنده درگاه پرداخت از یک کارت خاص این وبسایت حق دارد علاوه بر بلوکه نمودن وجوه پرداختی از طریق مراجع قضایی و پلیس فضای  تبادل اطلاعات کاربر را تا زمان در جریان بودن تحقیقات از دسترسی به ناحیه کاربری منع نماید.

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.