احراز هویت

سایت ویزا کارت در هر مرحله اگر نسبت به هویت واقعی خریدار مشکوک شود. موضوع را جهت بررسی به ارایه دهنده درگاه پرداخت ارجاع می‌دهد و در صورت تایید مقام مسئول وجه پرداختی به همان کارت عودت داده خواهد شد. همچنین خرید تنها با IP ایران امکان پذیر است و IP  مشتریان سایت برای حداقل 5 سال در سرور ویزاکارت نگهداری میشود. در صورتی که سن شما زیر ۱۸ سال تمام است امکان ثبت نام نخواهید داشت. 

برای استفاده از خدمات سایت (خرید از ما) به دستور پلیس فتا احراز هویت الزامی می باشد.الزامی بودن مرحله احراز هویت صرفا برای تایید صاحب حساب و کارت بانکی است تا از خرید و پرداخت با کارت های بانکی گمشده، دزدی و یا هک شده توسط  سودجویان جلوگیری شود. در هر حال ویزاکارت بنا به صلاحدید خود و بدون ارایه هیچ گونه توضیحی می تواند از پذیرش و تایید مدارک کاربر خودداری نماید و حساب کاربران را در صورت شک کردن به استفاده از هویت دیگران معلق نماید.

 لطفا عکسهای ارسالی بدون ادیت و تغییر و کاهش حجم  حتی الامکان از خود گوشی که با آن گرفته شده آپلود شوند و از کراپ کردن و ادیت کردن و تغییر رنگ و هر دستکاری حتی با نرم افزارهای گوشی هم خودداری فرمایید. خصوصاً عکسهایی که یکبار از طریق نرم افزارهای پیام رسان مانند واتس اپ ارسال میشوند مشخصات خود را از دست می دهند و قابل تایید نیستند.کلیه عکسها با نرم افزارهای تشخیص پلیسی از هر جهت مورد بررسی قرار میگیرند و حتی کدهای داخلی عکس توسط فردی که آموزشهای لازم را دیده است به دقت خوانده میشود.

شخصی که ثبت نام می نماید باید شخصاً از حساب کاربری خود استفاده نماید و آنرا در اختیار دیگران قرار دهد. همچنین لطفا از ثبت نام با کارتهای اعضای خانواده مانند پدر و مادر و امثالهم خودداری فرمایید.

به دلیل تعداد بالای ثبت نامهای روزانه در صورتیکه پیامک عدم تایید مدارک برای شما ارسال شد شما فقط یکبار می توانید مدرک صحیح را اپلود نمایید و اگر مجددا همان عکس یا عکس فتوشاپ شده دیگری اپلود نمایید حساب شما معلق می گردد. توجه داشته باشید استفاده از اسناد مجعول حتی اگر منجر به کسب منفعت مالی برای شما نگردد و جرم است و ویزا کارت این حق را برای خود محفوظ می داند که اطلاعات جمع اوری شده از کاربر مانند شماره همراه، ایمیل، آی پی ها و امثالهم را در خصوص کاربرانی که از هویت مجعول استفاده نموده اند به پلیس فتا ارسال نماید.

سطح برنزی

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت برنزی  (سطح خرید هر 24 ساعت حداکثر 300 هزار تومان):

1- عکس مدرک شناسایی شامل شناسنامه (جدید) یا کارت ملی یا پاسپورت که بصورت واضح با گوشی موبایل گرفته شده  و 4 گوشه صفحه در عکس مشخص باشد. در صورتیکه کارت ملی جدید ندارید عکس کارت ملی قدیمی به همراه شناسنامه باید آپلود شود. کلیه عکسها با نرم افزار مخصوص دقیقا مورد بررسی قرار میگیرد و عکسهای تغییر یافته و یا فتوشاپ شده تایید نخواهد شد.

دقت بفرمایید سایر موارد مثل گواهینامه، کارت دانشجویی و ... قابل قبول نمی‌باشد.

تایید شماره تلفن همراه که به صورت پیامک ارسال می گردد.

ثبت شماره کارت بانکی به نام خودتان که با آن خرید می نمایید، شما می توانید هر تعداد کارت بانکی که به نام خودتان است را ثبت نمایید. 

سطح نقره‌ای

مدارک مورد نیاز برای ارتقا به سطح خرید نقره ای به حداکثر ( 3 میلیون تومان در هر 24 ساعت):

  1. مدارک فوق
  2. تایید تلفن ثابت که بصورت خودکار و با ارسال کد و ثبت آن در سیستم انجام می‌گیرد.
  1. عکس سلفی به همراه مدارک: مدرک شناسایی به نام خود را همراه با برگه ای که روی آن متن ( جهت احراز هویت در سایت ویزا کارت) نوشته شده باشد  را در دست گرفته و بصورت سلفی عکس بگیرید و ارسال کنید (توجه کنید که عکس مدرک تنها و یا  اسکن مورد قبول نیست)
  1. اگر گوشی شما قدیمی است و  امکان گرفتن عکس ندارد و یا کسی نیست از شما عکس بگیرد ثبت سفارش انجام ندهید.
  1. مدرک شناسایی باید خوانا دیده شود باشد.

نمونه عکس سلفی


سطح طلایی

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت طلایی - تخصصی (بالاتر از 3 میلیون تومان در هر 24 ساعت) :

  1. کلیه موارد فوق 
  2. گرفتن تماس تصویری از طریق واتس آپ و نمایش دادن چهره متقاضی و تمامی مدارک به صورت آنلاین
  3. ارائه قبض تلفن ثابت منطبق بر تلفن ثبت شده در سیستم
  4. ثبت آدرس و کد پستی منطبق با اطلاعات قبض. اطلاعات کد پستی استعلام می گردد.
 ویزا کارت حق خود را برای عدم فروش به هر شخص در هر زمان با توجه به سیاستهای احراز هویت و مبارزه با سرقت اطلاعات محفوظ می داند.

نکات قابل توجه

احراز هویت فقط در ساعات اداری صورت می‌پذیرد. درصورت پرداخت با کارت غیر، مبلغ واریزی تا زمان ارسال مدارک و مستندات مسدود میشود. و بعد از ۲۴ ساعت ضمن کسر هزینه کارت به کارت و نیم درصد هزینه انتقال درگاه، به کارت  اصلی برگشت داده خواهد شده و حساب کاربری شما نیز در صورت مشکوک بودن مسدود میشود.
در صورتیکه قصد همکاری به عنوان عامل فروش و یا خرید عمده از ما برای خرده فروشی دارید حتما باید یک قرارداد همکاری با ما امضا نمایید و تضمینات لازم را جهت احراز هویت دقیق مشتریان خودتان و جلوگیری از خرید با کارتهای مسروقه را بدهید.

همچنین توجه فرمایید در هر صورتیکه مقام قضایی اطلاعات شخص استفاده کننده را درخواست نماید،‌کلیه اطلاعات و مراودات با سایت و کارکنان این مجموعه به اطلاع مقام قضایی خواهد رسید. جالب است بدانید ساده ترین اطلاعاتی که از هر کاربر در هر سایتی  که از آن خرید میکنیم جمع آوری میشود به غیر از آی پی، سخت افزار مورد استفاده، سیستم عامل، مرورگر و نوع آن و امثالهم می باشد. به طور مثال : 

Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 13_3 like Mac OS X) AppleWebKit/605.1.15 (KHTML, like Gecko) Version/13.0.4 Mobile/15E148 Safari/604.1

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.