آموزش استفاده از کیف پول Infinito

معرفی کیف پول Infinito

کیف پولInfinito ، یک کیف پول جهانی چند منظوره است. این کیف پول، لیست گسترده‌­ای از معاملات رمزارز انتقالی، مانند بیت­‌کوین، بیت‌­کوین کش، لایت­‌کوین، GAS، دش و داگ‌­کوین را ارائه می­‌دهد. هم‌چنین، کیف پول  Infinitoامکان دسترسی به توکن‌­های پیشنهادی هوشمند قراردادblockchain مانند NT ERC20،NEO NEP-5  و موارد دیگر را فراهم می­‌کند.


کیف پول Infinito به عنوان یک گیت برای کاربران برای به حداکثر رساندن استفاده و پتانسیل رمزارزها عمل می­‌کند. تیم کیف پول Infinito، با هدف ایجاد اکوسیستم خدمات Blockchain که شامل مبادلات، راه‌حل­‌های ID / KYC و سایر سرویس‌­های تجاری مرتبط با Blockchain، شبکه­‌های شریک انتخابی خود را ارائه می‌­کند. در عین حال، کیف پول Infinito از جوامع توسعه دهندگان و کسب و کارها با زیرساخت­‌های Blockchain باز از فناوری­‌ها و سرویس‌­های سازگار با سرویس پشتیبانی می‌­کند تا بتوانند به طور صحیح اقدام به تولید، راه‌­اندازی و بهره‌­برداری از محصولات و خدمات نوآورانه به طور یکپارچه کند.

در این مقاله از ویزاکارت ما قصد داریم نشان دهیم چگونه می‌­توانید از کیف پول Infinito برای ذخیره و تعامل با دارایی‌­های رمزنگاری خود استفاده کنید. هم‌چنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه می­‌توانید از طیف گسترده‌­ای از خدمات ارائه شده توسط کیف پول Infinito استفاده کنید.

قسمت 1: نحوه نصب کیف پول Infinito در IOS و Android

مرحله 1: برای کیف پول Infinito در اپ‌­استور خود سرچ کنید.

مرحله 2: بر روی دکمه دریافت ضربه بزنید تا کیف پول Infinito را نصب کنید.

مرحله 3: برای استفاده از کیف پول Infinito، دکمه Open را بزنید.


مرحله 1: به پلی‌­استور خود بروید و کیف پول Infinito را سرچ کنید.

مرحله 2: برنامه ایجاد شده توسط Infinity Blockchain Labs Europe را انتخاب کنید.

مرحله 3: بر روی دکمه "نصب" کلیک کنید.

مرحله 4: هنگامی که دانلود به پایان رسید، بر روی دکمه "Open" کلیک کنید تا فرآیند ایجاد کیف پول شروع شود.


قسمت 2: نحوه ایجاد کیف پول Infinito

مرحله 1: حالا دو گزینه دارید: یک کیف پول جدید ایجاد کنید یا کیف پول قبلی را بازیابی کنید. ما قصد داریم یک مورد جدید ایجاد کنیم، بنابراین دکمه "create new wallet" را انتخاب کنید (و با شرایط و ضوابط داده شده موافقت کنید).

مرحله 2: نام کیف پول را انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید.

مرحله 3: در این مرحله لازم است که کلمه عبور پشتیبان خود را ذخیره کنید - برای شروع روند، «Start Backup» را فشار دهید.


مرحله 4: یک کلمه عبور یا seed 12 حرفی نمایش داده می­‌شود، آن را بر روی یک برگ کاغذ (به همان ترتیب) بنویسید و آن را امن نگه دارید. عبارت ریکاوری برای بازگرداندن کیف پول در صورتی که تلفن خود و یا رمز عبور خود را فراموش کنید، به کار می­‌رود. بنابراین عبارت بازیابی را حفظ کنید!

مرحله 5: هنگامی که عبارت عبور خود را نوشتید، آن را با انتخاب کلمه سفارش صحیح است، تأیید کنید.

مرحله 6: در نهایت، تنظیم رمز عبور با پر کردن شکاف رمز عبور با یک رمز عبور مناسب و کلیک بر روی "Finish" برای تکمیل روند ایجاد کیف پول را انجام دهید.


قسمت 3: نحوه فعال کردن سکه‌ها و کوین‌ها

مرحله 1: در حال حاضر شما در داخل کیف پول هستید و همان‌طور که می­‌بینید، چهار کوین به صورت پیش‌­فرض (BTC، ETH، NEO، GAS) فعال است.

مرحله 2 و 3: برای فعال کردن کیف پول‌­های بیش‌تر، روی دکمه "+" کلیک کنید و کوین‌­ها یا توکن­‌هایی را که می­‌خواهید فعال کنید را انتخاب کنید.

توجه: باید رمز عبور خود را وارد کنید تا کیف پول را به blockchain خاص کوین وصل کنید، تأیید کنید کیف پول Infinito هرگز رمز عبور شما را ذخیره نکند.


قسمت 4: نحوه ارسال و دریافت وجوه

برای ارسال، دریافت و یا بررسی موجودی خود، با کلیک بر روی ارز مربوطه را انتخاب کنید.

مرحله 1: پس از آن، بخش فعالیت معاملات کوین نمایش داده خواهد شد.

مرحله 2: برای ارسال وجوه، روی دکمه «Send» کلیک کنید - در کادر اول آدرس دریافتی، کادر دوم با مقداری که می­‌خواهید ارسال کنید، را پر کنید و «Next» را فشار دهید.

مرحله 3: برای دریافت وجوه، بر روی دکمه "Receive" کلیک کنید و به سادگی آدرس نمایش داده شده را کپی کنید و از آن برای دریافت وجوه استفاده کنید.


همان‌طور که می‌بینید، کیف پول Infinito برای مدیریت ساده و سریع کوین طراحی شده و در عین حال ویژگی­‌های امنیتی را حفظ می‌­کند. فقط به یاد داشته باشید که رمز عبور خود را امن نگه دارید. 


  بیت کوینکیف پولارزهای مجازیخرید ریالی ارزهای شما

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.