چطور می‌توانیم با کیف پول Coinbase بیت‌کوین بخریم و چطور می‌توانیم از طریق CryptoCompare بفهمیم کجا آلت‌کوین معامله می‌شود؟

آموزش خرید بیت­‌کوین در کیف پول Coinbase و آموزش پیدا کردن آلت­‌کوین در CryptoCompare


کیف پول Coinbase که در ژوئن 2012 راه‌­اندازی شد، یک کیف پول ارز دیجیتال و پلت‌­فرم تجاری است که کاربران می‌­توانند به وسیله­‌ی آن به خرید، فروش، ذخیره و ارسال ارزهایی مانند بیت­‌کوین، اتریوم و لایت­‌کوین بپردازند. کیف پول Coinbase هم‌چنین ابزارهای تجاری را به شما می‌­دهد تا به آسانی و سریع بتوانید بیت­‌کوین و آلت‌­کوین را به عنوان مکانیسم پرداخت، دریافت کنید. در این مقاله از ویزاکات قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه می­‌توانید بیت­‌کوین را با کیف پول Coinbase خریداری کنید. 

بیت‌­کوین اولین و مهم‌­ترین رمزارز در جهان است و می­‌تواند به عنوان یک ورودی خوب در جهان رمزنگاری دیده شود زیرا به شما امکان دسترسی به سرویس‌­های مختلف و اکوسیستم و خرید انواع دیگر رمزارزها که برای فیات در دسترس نیستند­ را می‌­دهد. برای خرید بیت‌­کوین در کیف پول Coinbase کافی است تا مراحل زیر را دنبال کنید.

قسمت 1: یک حساب کاربری در Coinbase ایجاد کنید.

مرحله 1: به وب سایت Coinbase بروید و روی دکمه "Sign up" در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید

مرحله 2: حالا جای خالی  را با اطلاعات خود پر کنید و دکمه create account را فشار دهید


مرحله 3: برای شروع حساب کاربری کیف پول Coinbase باید ایمیل خود را تأیید کنید.


مرحله 4: هنگامی که ایمیل­تان را تأیید می­‌کنید، کیف پول Coinbase از شما می­‌خواهد که مراحل زیر را برای دریافت اولین ارز دیجیتال خود انجام دهید. برای خرید یا فروش کوین‌­ها، باید verification را با اطلاعات شخصی خود تکمیل کنید، بنابراین کافی است مراحل ارائه شده توسط Coinbase را دنبال کنید


قبل از اینکه بتوانید از حساب Coinbase استفاده کنید باید تمام مراحل تأیید را انجام دهید (از جمله اتصال حساب بانکی).

قسمت 2: خرید بیت‌­کوین

مرحله 1: پس از اتمام تمامی مراحل قادر خواهید بود بیت‌­کوین بخرید، به صفحه "Buys" بروید.


مرحله 2: کمی پایین بروید، در تب "buy"، انتخاب کنید که چه ارزی می‌­خواهید بخرید، مقدار آن را تایپ کنید، سپس بر روی دکمه "buy" کلیک کنید (در این مقاله ما تصمیم به خرید 0.0044 بیت‌کوین برای 30 یورو داریم)


مرحله 3: برای تکمیل تراکنش باید آن را تأیید کنید، "confirm buy" را فشار دهید

مرحله 4: منتظر باشید تا تصویر "successful buy" را ببینید.


حالا صاحب بیت‌کوین شدید! برای تأیید آن می‌­توانید بر روی تب "Account" کلیک کنید و می­‌توانید تمام کوین­‌هایی را که در کیف پول Coinbase خود دارید، ببینید.


چطور بفهمیم کجا یک آلت‌­کوین معامله می‌­شود؟

همان‌طور که دیدید، خرید بیت­‌کوین بسیار آسان است. بسیاری از تبادلات در سراسر جهان مانند معاملات Coinbase و Bitmex بیت‌­کوین را با چند فیات و رمزارز مبادله می­‌کنند. دستگاه‌های خودپرداز، کیف پول­‌ها با صرافی­‌های داخلی و برنامه­‌های دیگر مانند Spare یا  Bitwageکاربران را قادر می‌­سازند تا بیت­‌کوین بدست آورند، حتی اگر حساب بانکی نداشته باشند.

با این حال، اکثر آلت­‌کوین‌­ها (کوین‌­های جایگزین) این ویژگی را به اشتراک نمی­‌گذارند. به همین ترتیب، کوین‌­های خاص تنها در صرافی‌­های شناخته نشده معامله می­‌شوند، که ممکن است برای شما سخت باشد. با این حال، اگر کوین شما در CryptoCompare وجود داشته باشد، به راحتی می‌توانید بفهمید کجا معامله می‌­شود.

بنابراین، در ادامه این مقاله به شما نشان می‌­دهیم که چگونه می‌­توانید کوین مورد علاقه خود را معامله کنید. در این راهنمای کوتاه، از Waves به عنوان نمونه استفاده می­‌کنیم.

مرحله 1: کوین خود را با استفاده از ابزار جستجوی ما پیدا کنید. روی کوینی که دنبال آن هستید کلیک کنید


مرحله 2: در صفحه کوین، روی "Analysis" کلیک کنید


مرحله 3: اکنون که شما در صفحه تجزیه و تحلیل قرار دارید، اطلاعات زیادی در مورد حجم معاملات و صرافی­‌ها مشاهده خواهید کرد. پایین صفحه لیستی از مبادلاتی که در آن کوین معامله می‌­شود را می‌­بینید.


حالا یکی از این صرافی‌­ها را انتخاب کنید و کوین مورد علاقه خود را خرید /فروش کنید! ما به شما توصیه می­‌کنیم که صرافی با میانگین بیش‌ترین حجم معاملات یا صرافی که می­‌شناسید را انتخاب کنید.


  بیت کوینروش‌های پرداختارزهای مجازی

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.