روشهای انتقال ارز p2p

 تراکنش‌های همتا به همتا (P2P)

تراکنش‌های P2P در حقیقت انتقال الکترونیکی پول از شخصی به شخص دیگر از طریق یک سرویس واسطه هستند. در سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۶۳.۵ میلیون نفر حداقل ماهی یک بار از برنامه‌های P2P برای انجام تراکنش‌های مالی خود استفاده می‌کردند که این آمار حدود یک سوم از کاربران تلفن‌های همراه هوشمند را شامل می‌شد.

از وب سایتهای جالب توجه و روبه توسعه www.findpayer.com  است که در سال 2017 راه اندازی شده و نسخه وطنی آن هم به نام www.p3pay.com ایجاد شده است.

جالب است بدانید که پی‌پال (PayPal)، ونمو (Venmo) و زله (Zelle) از جمله بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین سرویس‌های واسط‌ برای تراکنش‌های همتا به همتا هستند. با این حال شرکت‌های فین‌تک جدیدی نیز در حال شکل‌گیری هستند که می‌توانند به عنوان فاز جدیدی از تراکنش‌های P2P شناخته شوند. البته موفقیت این سیستم‌ها در راستای حل یکپارچه مشکلات روزمره در قالب نرم‌افزارهایی است که پرداخت‌های دیجیتالی را ممکن می‌سازند.

به کمک این نوآوری در پرداخت دیجیتال بسیاری از تراکنش‌های نقدی و انتقال پول به سادگی و در عرض مدت کوتاهی با یک کلیک ساده انجام می‌شود. بی‌شک این نوآوری روند رو به رشدی خواهد داشت و روز به روز خدمات بهتری را برای مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهند.


  روش‌های پرداخت

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.