اقدامات لازم جهت انتخاب صرافی بیت‌کوین معتبر را بشناسیم

اقدامات لازم جهت انتخاب صرافی بیت‌کوین معتبر را بشناسیم

همان‌گونه که می‌دانیم، به منظور موفقیت و پیشرفت در زمینه ارزهای دیجیتال، مهم‌ترین مسئله شناخت صرافی‌های آنلاین داخلی و خارجی و میزان توانایی آن‌هاست. در واقع یک کاربر حرفه‌ای با شناخت ویژگی‌های یک صرافی معتبر، دیگر نگرانی از بابت کلاهبرداری و سوءاستفاده‌های احتمالی ندارد. در این مقاله به بررسی اقدامات مهم در هنگام خرید از یک صرافی بیت‌کوین معتبر و معرفی چند صرافی معتبر بیت‌کوین می‌پردازیم.


صرافی بیت‌کوین

بررسی اقدامات مهم در هنگام خرید از یک صرافی معتبر و معرفی چند صرافی بیت‌کوین معتبر

در هنگام معامله بیت‌کوین کاربر می‌بایست به یکسری نکات توجه کند تا بتواند بهترین و معتبرترین صرافی بیت‌کوین را انتخاب کند. به عنوان مثال، کاربر باید ابتدا آدرس صرافی مورد نظر را در اینترنت جستجو کرده و از صحت و سقم وجود این شرکت با خبر شود و به عبارت دیگر کلاهبرداری نباشد. با استفاده از بخش نظرات و انتقادات در هر سایت، نظرات کاربران صرافی مورد نظر را پرسیده و میزان اعتبار آن را از کاربران جویا شوند. همچنین کاربر می‌بایست آدرس‌هایی که بیت‌کوین‌های این صرافی در آن نگهداری می‌شود را جویا شوند. علاوه بر این کاربر باید از میزان فعال بودن صرافی در شبکه‌های اجتماعی، بلاگ‌ها و سایت‌ها اطمینان حاصل کنند. به طور کلی توصیه می‌شود که به هیچ وجه به صرافی‌های ناشناخته اطمینان نکنید و ابتدا اعتبارسنجی لازم را انجام داده و با خیال راحت اقدام به خرید و فروش از صرافی بیت‌کوین کنید. در این مقاله تعدادی از صرافی‌های معتبر داخل و خارج از کشور در زمینه ارزهای دیجیتال را معرفی می‌کنیم:

صرافی Binance: از ویژگی‌های این صرافی، وجود صندوق دارایی امن و در نظر گرفتن ارز دیجیتال مخصوص به خود است.

صرافی :Coinbase Coinbase کارمزد کم، امنیت بالا و پشتیبانی خوب از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این صرافی است.

صرافی Bittrex Bittrex: دارای بیشترین حجم معاملات بیت‌کوین و تراکنش سریع از خصوصیات بارز این صرافی است.

صرافی‌های والکس، نوبیتکس، اکسیر، رمزینکس و بید ارز نیز از جمله صرافی‌های داخلی معتبر با کارمزد کم، سرعت بالا و همچنین اعتبار بسیار خوب می‌باشد.


  بیت کوینروش‌های پرداختارزهای مجازی

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.