آموزش خرید آسان بیت‌کوین در صرافی Coinbase

ساده‌­ترین راه برای خرید بیت­‌کوین چیست؟

خرید بیت‌­کوین می­‌تواند یک روند خسته­‌کننده و آزاردهنده باشد. در CryptoCompare ساده‌­ترین راه برای دریافت بیت­‌کوین، این کار با استفاده از کارت اعتباری ظرف چند دقیقه به صورت امن و با استفاده از یک شرکت معتبر انجام می­‌شود. تنها چیزی که لازم دارید یک گواهینامه رانندگی، تلفن، وب­کم کامپیوتر و کارت ­اعتباری است. معمولاً صرافی‌­ها می‌­توانند از روش‌­های بسیار پیچیده‌­ای برای پلت­فرم خود استفاده کنند و تبادل­‌های گوناگون با گزینه‌های متفاوت برای کاربران مختلف بسته به منطق‌ه­ای که در آن قرار دارند و مقررات محلی مربوط به KYC و AMLانجام شود. این فرآیند مخصوص صرافی Coinbase است که به عنوان یک کیف پول و یک صرافی عمل می­‌کند و یک فرآیند یکپارچه ارائه می­‌کند تا بتوانید به جهان بیت­‌کوین متصل شوید.

هم‌چنین می­‌توانید BTC را استخراج کنید یا می­‌توانید قرارداد استخراج ابر را با استفاده از Hashflare یا Genesis Mining  امتحان کنید.

مرحله 1: به آدرس صرافی Coinbase بروید.

مرحله 2: ایمیل خود را در این صرافی ثبت کنید. سپس این صرافی ایمیلی به حساب شما ارسال می­‌کند که باید روی آن کلیک کنید.

مرحله 3: باید تلفن خود را برای تأیید اعتبار دو عاملی ثبت کنید. پس از آن صرافی Coinbase یک پیام با کد 7 رقمی به شما ارسال می­‌کند. این کد را در باکس ارائه شده وارد کنید. هم‌چنین می­‌توانید بخواهید با شما تماس بگیرند.

مرحله 4: درست مثل هر فرآیند خرید آنلاین دیگری، باید مشخصات و آدرس خود را پر کنید.


مرحله 5: کمی آزاردهنده است اما باید هویت خود را تأیید کنید. شما می­‌توانید تأیید هویت خود را از طریق پاسپورت، کارت شناسایی یا گواهینامه‌­ی رانندگی انتخاب کنید. از شما خواسته خواهد شد که اجازه دسترسی به وب­کم داشته باشید و سپس از کارت شناسایی خود عکس بگیرید - فقط دستورالعمل­‌های روی صفحه را دنبال کنید و سپس هویت خود را تأیید کنید.


سپس به شما گفته می­‌شود که عکس شما در حال تحلیل است. گاهی اوقات صرافی Coinbase عکس را رد می­‌کند، اگر هویت شما درست نباشد و اساساً اگر عکس شما خارج از فوکوس باشد. اگر این مورد رخ داد، فقط این مرحله را تکرار کنید. هنگامی که عکس تجزیه و تحلیل شد، عکس برای تأیید هویت شما ارسال می­‌شود.


مرحله 6: شما می­‌توانید انتخاب کنید که آیا می­‌خواهید با استفاده از یک کارت اعتباری خرید کنید یا از انتقال سیمی برای سپرده‌­گذاری دلار یورو یا پوند در حساب صرافی Coinbase استفاده می­‌کنید.


اگر انتقال سیمی را انتخاب کنید، فرآیند می‌تواند 4-5 روز طول بکشد و محدودیت­‌های بیش‌تری در سپرده‌­گذاری و برداشت و کارمزد 1٪ فروش برای به دست آوردن پول داشته باشد.

اگر می‌­خواهید با استفاده از کارت اعتباری کردیت یا دبیت کارت سپرده‌­گذاری کنید، می­‌توانید این کار را تنها در حدود 100 پوند یا معادل آن در یورو یا دلار انجام دهید. برای راحتی سه درصد کارمزد خرید وجود دارد هرچند اساساً خرید فوری می‌­باشد.

پس از آن باید اطلاعات کارت خود را وارد کنید!


 مرحله 7: مقداری که می­‌خواهید خرید کنید را وارد کنید و OK کنید.


سپس باید تأیید کنید که اطلاعات صحیح است.


 سپس یک تأیید دریافت خواهید کرد که مقدار بیت‌­کوین که می­‌خواستید خریداری کنید را نشان می­‌دهد.


تبریک! شما اولین بیت‌­کوین خود را خریدید، از بیت‌­کوین برای خرید آنلاین با تخفیف از فروشگا‌‌ه‌­های مختلف لذت ببرید! به دوستانتان بگویید که خرید بیت‌کوین از صرافی Coinbase در CryptoCompare چقدر راحت است.

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.