خرید راحت و بدون دردسر با شارژ وب‌مانی

خرید راحت و بدون دردسر با شارژ وب‌مانی

با توجه به ترویج استفاده از اینترنت برای مصارف مختلف در دنیای امروزی، پیدایش کیف پول‌های دیجیتالی که بتوان با استفاده از آن در سیستم‌های اینترنتی اقدام به خرید و فروش از سایت‌های خارجی کرد، به یک امر لازم و ضروری تبدیل شده است. یکی از این سیستم‌های پرداخت الکترونیکی در سطح بین‌المللی، سیستم وب‌مانی است که از آن به کیف پول آنلاین نیز تعبیر میشود. در این مقاله به بررسی نحوه شارژ وب‌مانی می‌پردازیم.


شارژ وب‌مانی

بررسی نحوه شارژ وب‌مانی

برای شارژ وب‌مانی کاربر می‌بایست پس از افتتاح حساب و تکمیل آن در مرحله آخر، با انتخاب گزینه ADD، برای خود یک کیف پول نیز بسازد تا بتواند بعد از شارژ وب‌مانی، موجودی خود را در این کیف پول قرار دهد. حساب وب‌مانی به طرق مختلف شارژ می‌شود که در ادامه به آن می‌پردازیم.

در روش اول کاربر میتواند کارت شارژ وب‌مانی را خریداری کند. این روش که عموما برای خریدهای کمتر از 2000 دلار استفاده می‌شود، روشی کاملا سریع و بی دردسر می‌باشد. در روش بعدی کاربر می‌تواند با در اختیار قرار دادن شماره کیف پول وب‌مانی خود به صرافان و کمپانی‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال، نسبت به خرید شارژ اقدام کند بدین صورت که صرافان و کمپانی‌ها در ازای دریافت مبالغ ریالی کاربر، ارز دیجیتال مورد نیاز کاربر را که سیستم وب‌مانی از آن پشتیبانی می‌کند؛ فراهم کرده و آن را به حساب کاربر واریز می‌کند. به این روش، روش حساب به حساب گفته میشود.

متقاضیان دریافت شارژ وب‌مانی می‌توانند به سایت www.vizakart.com که نماینده رسمی پرفکت‌مانی و وب‌مانی در ایران است، مراجعه کرده و پس از کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مشاوران زبده این شرکت، در صورت تمایل نسبت به خرید شارژ از این طریق اقدام نمایند.


  روش‌های پرداختوبمانیارزهای مجازی

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.