راه‌های متداول و سریع برای شارژ حساب پرفکت‌مانی

راه‌های متداول و سریع برای شارژ حساب پرفکت‌مانی

با توجه به عدم تحریم ایران در سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت‌مانی، توجه و استقبال ایرانیان از این سیستم پرداخت بین‌المللی بسیار زیاد شده است. در واقع ایرانی‌ها می‌توانند بدون نگرانی از بابت تحریم، با استفاده از سیستم پرفکت‌مانی از سایت‌های خارجی خرید کنند و یا به تبادل ارزی با سایر کشورها بپردازند و این امر مهم، تاثیر بسزایی را در میزان پیشرفت مالی این افراد داشته است. اما سوال اینجاست که اینکار چگونه انجام می‌شود؟ در این مقاله به بررسی نحوه شارژ حساب پرفکت‌مانی می‌پردازیم.

 

شارژ حساب پرفکت‌مانی

نحوه شارژ حساب پرفکت‌مانی

نکته بسیار مهم که همه افراد باید قبل از شارژ حسابشان در سیستم‌های ارزی به آن توجه کنند، آن است که این افراد ابتدا باید از امنیت حساب خود مطمئن شوند. بدین منظور می‌بایست اشخاص بعد از افتتاح حساب خود، اکانتشان را وریفای کنند و بعد از آن اقدام به شارژ حساب پرفکت‌مانی کنند تا خیالشان از بابت امنیت اکانتشان راحت شود. راه‌های متنوعی برای شارژ حساب پرفکت‌مانی وجود دارد که در این مقاله یک به یک به آن می‌پردازیم.

  1. همانطور که میدانید یکی از انواع کیف پول‌های پرفکت‌مانی، بیت‌کوین است و خریداران می‌توانند در صورت نیاز از صرافی‌های کل دنیا بیت‌کوین را خریداری کرده و با استفاده از آن به خرید از سایت‌های خارجی و تبادل ارزی با سایر کشورهای دنیا بپردازند.
  2. درصورتی که اشخاص یک حساب وب‌مانی داشته باشند و تمایل به داشتن حساب پرفکت‌مانی داشته باشند می‌توانند با بستن حساب وب‌مانی و انتقال ارز داخل آن حساب به حساب پرفکت‌مانی، حساب پرفکت‌مانی خود را شارژ کنند.
  3. مورد بعدی استفاده از کارت‌های ووچر پرفکت‌مانی می‌باشد این کارت ارزی شبیه کارت هدیه است و یک‌بار مصرف می‌باشد. بنابراین اشخاص برای استفاده از ووچر می‌بایست به حدی که نیاز دارند کارتشان را شارژ کنند و درصورت شارژ بیشتر، همه موجودی شارژ از حسابشان کسر شده و در نتیجه متضرر می‌شوند.
  4. راه دیگر برای شارژ حساب پرفکت‌مانی این است که با پرداخت ریال به صرافی‌های آنلاین دنیا، دلار و یورو و سایر ارزهای مورد نیاز خود را خریداری کرده و حسابتان را شارژ کنید.

متقاضیان دریافت ارزهای دیجیتال می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به www.vizakart.com  مراجعه نمایند. 


  بیت کوینروش‌های پرداختوبمانیپرفکت مانیکیف پول

محصولات مرتبط

ووچر پرفکت مانی- دلار

ووچر پرفکت مانی با ووچر پرفکت مانی در  لحظه از سایتهای بین المللی خرید نمایید...

49,977 تومان

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.