خرید، فروش و ذخیره‌ی رمزارز EOS

توکن EOS

توکن EOS بی‌همتاست. در طول یک سال کامل، توزیع توکن EOS از تاریخ 26 ژوئن 2017، با 350 دوره صورت گرفت. در پایان هر دوره تعداد کل توکن EOS که برای آن دوره تعیین شده بود، بر اساس مقدار ETH تقسیم بر مجموع سهم مشارکت‌کنندگان، توزیع می‌شد.


در طول این زمان، بسیاری از صرافی های بزرگ، توکن EOS را در لیست ارزهای قابل مبادله درج کرده بودند. بنابراین، قیمت توکن EOS به طور عمده در بازار تعیین شد. این مسئله موجب رونق فروش و توسعه و پیشرفت آن قبل از مشارکت شد. در نتیجه، توکن EOS یکی از پرطرفدارترین توکن‌های فروش رفته تا به امروز بوده و رشد زیادی کرده است.
توکن EOS عملکردی را انجام نمی‌دهد. این فقط برای برنامه‌نویسانی که در حال توسعه برنامه‌های کاربردی روی پلت‌فرم هستند که باید از آنها برای تولید توکن‌های کاربردی خاص خود استفاده کنند، مفید است و پذیرش هر برنامه در این پلت فرم، مستلزم رأی‌گیری از صاحبان توکن‌ها است.
پس از بسته شدن ICO، قیمت EOS از 4.85 دلار (~ 0.00181 BTC) به بیش از 0.50 دلار (~ 0.000093 BTC) رسید. قیمت این کوین از آن زمان به بعد، به بالاترین سطح از 21.46 دلار (~ 0.00227 BTC) قبل از تسطیح قیمت در حدود 5.40 دلار (~ 0.000837 BTC) رسید.

نحوه‌ی خرید EOS

ساده ترین راه برای خرید EOS این است که آن را  از سایت www.vizakart.com خریداری کنید یا در صرافی Binance با USDT، BTC یا ETH  مبادله کنید. همچنین می‌توانید آن را در Bitfinex، Huobi، یا OKEx خریداری کنید، اگر چه روند خرید ممکن است مثل سایت www.vizakart.com ساده نباشد.
اگر شما فقط USD (یا هر فیات دیگر مانند ریال) دارید، باید چند مرحله اضافی را طی کنید. اول، باید یک حساب کاربری را روی یک پلت فرم نصب کنید که از فیات برای مبادلات رمزنگاری حمایت می کند. Gemini، GDAX و Coinbase گزینه‌های رایج هستند.
پس از ایجاد یک حساب کاربری، باید حساب بانکی خود را به آن لینک کنید و USD را به پلت‌فرم ارسال کنید. از آنجا، بیت‌کوین را خریداری کنید یا آدرس کیف پول خود را به سایت   www.vizakart.com بدهید تا معادل ریالی آن را برای شما واریز نماید.
یا اینکه از سایت   www.vizakart.com بیت کوین  بخرید و حالا که بیت کوین را دارید، آن را به کیف پول خود مثلا در Binance ارسال کنید. در نهایت، در Binance، بیت‌کوین خود را با EOS معامله کنید.

EOS کجا ذخیره می‌شود؟

توکن  EOS در ابتدا به صورت توکن‌های ERC 20 در blockchain اتریوم صادر شدند. با این حال، پس از راه اندازی EOS mainnet در ژوئن 2018، این توکن ERC 20 برای کوین‌های صادر شده در blockchain EOS به عنوان بخشی از مبادله توکن، تبدیل شدند.
همانند روزهای اول EOS mainnet، در حال حاضر تنها تعداد محدودی کیف پول وجود دارد که از کوین های EOS پشتیبانی می‌کنند. این کیف پول‌ها شامل کیف پول‌های موبایل مانند Infinito Wallet، کیف پول دسکتاپ SimplEOS و افزونه مرورگر Scatter هستند.
همچنین، در هنگام ذخیره‌کردن توکن EOS باید چندین کیف پول ایجاد شده را انتخاب کنید. به نظر می-رسد، کیف پول Greymass را اکثریت جامعه قبول دارند. این همان جایی است که باید توکن‌هایتان را در آن ذخیره کنید و برای تولیدکنندگان Block در یک طرح کاربرپسند رای دهید.
Simpleos گزینه جامع دیگری است که اعضای جامعه آن را توصیه می‌کنند. همان‌طور که از نامش برمی‌آید، این کیف پول تمرکز دقیقی روی سادگی دارد که حتی مالکان تازه‌کار توکن با آن احساس راحتی می‌کنند.

نحوه‌ی فروش EOS

اگر می‌خواهید کوین‌های EOS خود را بفروشید به سایت سایت   www.vizakart.com مراجعه کنید و یا در وب‌سایت Changelly روی لینک "خرید / فروش" در بالای صفحه کلیک کنید و EAS های موجود در لیست ارزهای پشتیبانی شده را سرچ کنید. روی "فروش EOS" کلیک کنید و سپس مقدار EOS که می-خواهید بفروشید را تعیین کنید. جزئیات کامل خرید را قبل از کلیک روی «فروش» و ارسال معامله بررسی کنید. EOS می‌تواند با ارزهای فیات و رمزارز معامله شود.


  بیت کوینروش‌های پرداختارزهای مجازی

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.