تراکنش امن از طریق کیف پول وب‌مانی و آموزش ساخت آن

معرفی کیف پول وب‌مانی

برای ایجاد یک صندوق، باید یکی از کیف پولهای وب‌مانی را انتخاب کنید. امکان انتقال صندوق به یک شناسه به طور مستقیم بدون داشتن تعداد مشخصی از یک کیف پول خاص وجود ندارد. اگر شناسه گیرنده را می‌دانید، می‌توانید با مالک WMID از طریق ایمیل  به صورت مستقیم درون سایت وب مانی ارتباط برقرار کنید، فاکتورها و فایل‌ها را ارسال کنید و سایر عملیات‌ها را با استفاده از خدمات سیستم انجام دهید.

کیف پول وب‌مانی (WM-Purse) یک قابلیت تحت شناسه وب‌مانی است که برای تراکنش وب‌مانی، دریافت، ارسال و یا پرداخت‌ها استفاده می‌شود.

انواع مختلفی از کیف پول وب‌مانی وجود دارد که هرکدام برای یک نوع واحد ارز استفاده می‌شوند. هر تعداد کیف ارزی مختلف در اکانت وب‌مانی قابل ایجاد است و محدودیتی وجود ندارد. انتخاب نوع کیف پول وب‌مانی، باید هوشمندانه باشد، زیرا مقصد خرید کالاهای شما تعیین کننده است و باید تبادل ارز خارجی با ریال ایران نیز مقرون به صرفه باشد.

انواع کیف پول‌های وب مانی

 - WMZ- Z-purse - کیف پول دلار وب‌مانی؛ مهم‌ترین و پرکاربردترین ارز می‌باشد که نماینده‌ی دلار آمریکاست (USD).

 - WME-E-purse - کیف پول یورو؛ یا همان یوروی اتحادیه اروپا که بعد از دلار پرطرفدارترین نوع است (EUR).

 - WMR- R-purse - کیف پول روبل روسیه (RUB)

 - WMK- کیف پول Tenge قزاقستان

 - WME- B-purse- کیف پول روبل بلاروس (BYR)


 - WMG- G-purse- کیف پول طلا (GOLD)

 - WMX- X-purse - کیف پول بیت‌کوین BTC

 - WMV - V-purse- کیف پول دونگ ویتنامی

 - H-purse- کیف پول بیت کوین کش BCH

 - WML- L-purse- کیف پول لایت کوین LTC

هر کدام از این کیف پول‌های وب‌مانی، شناسه‌ی (شماره حساب) منحصر به خود را دارند و به صورت جداگانه در محیط کاربری وب‌مانی نمایش داده می شوند.
همچنین دو نوع خاص کیف پول وب‌مانی وجود دارد:
WMD - D-purse- برای حسابداری وام‌های صادر شده استفاده می‌شود.
WMC - C-purse- برای حسابداری تعهدات اعتباری مالک استفاده می‌شود.
کیف پول های D و C تنها کیف پول وب‌مانی هستند که یکی از این نوع کیف پول می‌تواند توسط هر کاربر ایجاد شود.

 آموزش ساخت کیف پول وب‌مانی

چگونه می‌توان یک کیف پول جدید را در WebMoney Keeper  استاندارد ایجاد کرد؟

به حساب WM Keeper Standard  وارد شوید: https://wallet.webmoney.ru/logon


ابتدا رو کلید login کلیک کنید و سپس اطلاعات حساب را وارد نمایید.


به حساب خود وارد شوید. دقت کنید که اگر تنظیمات تایید دو مرحله‌ای را فعال کرده باشید از طریق اس ام اس نیز وردتان را باید تایید کنید.
پس از ورود به حساب کلید + را کنار کیف پول ها بزنید.

Create a purse را انتخاب کنید. شما می‌توانید از ولت های ارائه شده هر کدام را که نیاز دارید بسازید

در پنجره فوق کلید Continue را انتخاب نمایید. حال باید نوع ارزی که قصد خرید یا فروش آن را دارید مشخص کنید. توجه داشته باشید که پس از تایید نهایی، امکان تغییر کیف پول وجود نخواهد داشت.

تبریک! کیف پول وب‌مانی شما آماده استفاده است و می‌توانید آن را در پنل مدیریت Account مشاهده کنید.


پاسپورت وب‌مانی چیست؟


واریزها بین کاربران سیستم WebMoney Transfer از راه دور انجام می‌شود. اغلب، طرفین یکدیگر را نمی‌شناسند و نمی‌توانند به صورت شخصی ملاقات کنند. جای تعجب نیست که مسئله اعتماد در این بین ضروری است. آیا انتقال وجوه امن است؟ آیا گیرنده متقلب است؟ و چه شخص مرموزی پشت پرده WMID 12 رقمی پنهان شده است؟ تمام این سوالات با سرویس پاسپورت وب‌مانی پاسخ داده می‌شوند.

پاسپورت وب‌مانی (WM-Passport)- یک سند شناسایی دیجیتالی است که با نمونه امضای کاربر سیستم انتقال وب‌مانی که حاوی اطلاعات شخصی مالک (نام خانوادگی، نام، اطلاعات گذرنامه و تماس) می‌باشد، تأیید شده است. پاسپورت وب‌مانی تأیید می‌کند که دارنده یک شخص واقعی است. بسته به کمیت و روش تأیید اطلاعات ارائه شده توسط کاربر سیستم، انواع مختلف گذرنامه وب‌مانی وجود دارد. وضعیت بالاتر پاسپورت وب‌مانی نسبت به سایر کاربران سیستم، اعتماد بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد، چرا که سیستم WebMoney Transfer در پاسپورت وب‌مانی بالاتر، ویژگی‌های بیشتری ارائه کرده است.

هر کاربر شبکه WebMoney Transfer می‌تواند در وب سایت پاسپورت وب‌مانی، پس از ورود WMID یا شماره کیف پول شما پاسپورت و اطلاعات شما را ببینید.

هر کاربر سیستم می‌تواند یک آیکون را در وب سایت شخصی خود قرار دهد که نشان‌دهنده‌ی وجود پاسپورت وب‌مانی مناسب می‌باشد.

انواع پاسپورت وب مانی

دو نوع پاسپورت وب‌مانی وجود دارد که شما می‌توانید با ارسال مدارک و بدون هزینه آنها را دریافت نمایید

Alias (نام مستعار)  

Formal (مشخصات حقیقی) 

پاسپورت نام مستعار یا Alias، به صورت خودکار پس از ثبت نام در سیستم و دریافت WMID منحصر به فرد هر حساب ایجاد می‌شود. اطلاعات شخصی این نوع پاسپورت مختصر و مبهم است که به صورت دلخواه توسط مشتری تکمیل می‌شود. 

در پاسپورت مشخصات حقیقی (Formal) باید به صورت دقیق اطلاعات را ثبت و مدارک هویتی را در سایت آپلود کنید، تا کارشناسان تایید کنند.

شما از طریق سایت ویزا کارت می توانید هر ارزی را که وب مانی پشتیبانی می کند خریداری نمایید، حتی کریپتو کارنسی بیت کوین. ما می توانیم برای شما دلار یا یورو یا بیت کوینی که در کیف پولهای دیگر مانند پرفکت مانی، اسکریل، باینانس و لوکال بیت کوین و ... دارید را به کیف پول شما در وب مانی و بالعکس منتقل کنیم.  وبمانیارزهای مجازی

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.