پرفکت‌مانی، نسل جدید سیستم‌های پرداخت اینترنتی بین المللی

سیستم پرداخت الکترونیکی سریع و ایمن پرفکت مانی

پرفکت‌مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که در سال 2007 در پاناما تأسیس شد، اما مقر اصلی آن در زوریخ سوئیس واقع شده است. در سیستم پرداخت پرفکت مانی، کاربر می‌تواند انواع حساب‌ها با پول در گردش موجود (به عنوان مثال، دلار، یورو و طلا) را انتخاب کند. سپرده‌گذاران می‌توانند به راحتی از ووچر پرفکت مانی یا سایر روش‌های تأیید شده برای سپرده‌گذاری مانند شارژ حساب پرفکت مانی در حساب‌های پرفکت‌مانی خود استفاده کنند. در این مقاله از ویزا کارت، یک معرفی کلی از پرفکت‌مانی ارائه می‌شود.


پرفکت‌مانی، یک سرویس مالی است که امکان پرداخت‌های فوری و انتقال پول ایمن را برای کاربران از طریق اینترنت فراهم می‌کند. پرفکت‌مانی فرصت‌های منحصر به فردی برای کاربران اینترنت و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی ایجاد می‌کند.

تمام کاربران پرفکت‌مانی می‌توانند به راحتی منابع مالی خود را به سایر ارزهای الکترونیکی در کوتاه‌ترین مدت و با قیمت مناسب در سایتهایی مانند
vizakart.com تبدیل کنند. 

انواع حساب پرفکت‌مانی

کاربران در سیستم پرفکت‌مانی ثبت نام و یکی از سه وضعیت مختلف را انتخاب می‌کنند. این سه وضعیت حساب عبارتند از: عادی، ممتاز و همکار.

1. حساب عادی

حساب عادی یک حساب کاربری است که به تمامی مشتریانی که در وب سایت پرفکت‌مانی ثبت نام می‌کنند، تعلق می‌گیرد. استفاده از این نوع حساب هیچ‌گونه محدودیتی ندارد.

2. حساب ممتاز

حساب ممتاز به کاربرانی که حساب خود را در طول یک سال فعال نگه می‌دارند، داده می‌شود. برای ارتقاء حساب کاربری از عادی به ممتاز، کاربر باید درخواست این سرویس را به شعبة خدمات مشتری ارسال کند. در حساب‌های ممتاز، کارمزد خدمات و تراکنش‌ها نسبت به حساب عادی 2 درصد کمتر است.

3. حساب همکار

حساب‌های همکار فقط در اختیار نماینده سیستم پرداخت پرفکت مانی یا صرافی قرار داده می‌شود. حساب‌های همکار به افرادی که مایل به بهینه‌سازی وب سایت‌های خود برای تراکنش‌های تجاری هستند، ارائه می‌شود. به طور معمول، افرادی که از طریق اینترنت تجارت می‌کنند، گروه اصلی مایل به ثبت نام حساب‌های همکار هستند. حساب‌های همکار، ممتازترین نوع حساب هستند که اعتماد بالایی به صاحبان کسب و کار خود می‌بخشند. حساب همکار، کمترین میزان کارمزد (1.5 درصد) را داشته و سود سالیانه 8 درصدی به کمترین مانده حساب به طور ماهانه تعلق می‌گیرد.


روش بازکردن حساب پرفکت‌مانی

لطفا اطلاعات واقعی خود را برای ایجاد حساب پرداخت آنلاین پرفکت‌مانی وارد کنید. وارد کردن اطلاعات جعلی باعث می‌شود معاملات شما در معرض خطر قرار گیرند.

برای بازکردن حساب پرفکت مانی مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: به وب سایت پرفکت مانی بروید.

مرحله 2: روی ثبت نام (Signup) کلیک کنید.

مرحله 3: تمامی اطلاعات را در فیلدهای مربوطه وارد کنید و نوع حساب را شخصی انتخاب کنید.

مرحله 4: روی لینک فعال‌سازی پرفکت‌مانی که به ایمیل شما ارسال می‌شود، کلیک کنید.

مرحله 5: اطلاعات حساب خود را ذخیره کنید.

مرحله6: با نام کاربری و رمز خود وارد شوید.

مرحله 7: نوع پول در گردش (طلا، دلار، یورو) را انتخاب کنید.

روش خرید بیت کوین با پرفکت‌مانی یا فروش پرفکت‌مانی با بیت کوین

 ویزاکارت، خدمات مبادلة بیت کوین به پرفکت‌مانی یا فروش پرفکت‌مانی به بیت کوین را به تمام مشتریان خود ارائه می دهد. پرفکت‌مانی سیستم پرداخت اینترنتی آنلاین محبوب با حفظ حریم خصوصی و پرداخت های غیرقابل برگشت است. هنگامی که شما انتقال وجه انجام می دهید، نمی‌توانید تراکنش اصلاحی انجام دهید.

لطفاً مراحل ساده زیر را برای خرید پرفکت‌مانی از طریق بیت کوین خود دنبال کنید:

1. یک حساب کاربری در ویزاکارت ایجاد کنید.

2. مقدار بیت‌کوین که می‌خواهید بخرید یا مقدار پرفکت‌مانی که می خواهید بفروشید را وارد کنید.

3. خرید خود را کامل کنید - تقریباً بلافاصله پرداخت می‌شود.

برداشت وجه

پرفکت‌مانی روش‌های مختلفی برای برداشت وجه از حساب ارائه می‌کند. تنها کافی است با انتخاب یکی از روش‌های زیر از حساب خود برداشت کنید:

·        انتقال داخلی

·        ارسال به حساب بانکی

·        صرافی های مورد تایید

·        ضامن الکترونیکی

·        بیت کوین

·        تبادل اعتبار

جزئیات بیشتر در مورد پرفکت مانی را در مقالات بعدی ویزاکارت مطالعه کنید.


  بیت کوینروش‌های پرداختپرفکت مانیارزهای مجازی

محصولات مرتبط

ووچر پرفکت مانی- دلار

ووچر پرفکت مانی با ووچر پرفکت مانی در  لحظه از سایتهای بین المللی خرید نمایید...

49,977 تومان

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.