بیت کوین کش 100% رشد در آخرین هفته ماه دسامبر 2018 داشت.

اخبار روز ارزها در هفته اخیر

تجارت بیت­کوین در هفته گذشته 2.6% افزایش یافت. همچنین، بازارهای رمزارز سیر صعودی داشته و بیشترین قیمت دارایی­های دیجیتال در هفته گذشته دیده شد. ارزش کل سرمایه در بازارهایی که در آن­ها هر نوع کوین وجود دارد، تقریباً به 132 میلیارد دلار در این ماه رسید و حجم تجارت جهانی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. با توجه به اینکه آخر هفته قبل از تعطیلات است، 20 میلیارد دلار در طول 24 ساعت گذشته معامله انجام شده است.


بوفالوها ( کنایه از خریداران) در رمزارز هنوز حکمرانی می­کنند

در روز یکشنبه، 23 دسامبر (روز قبل از کریسمس)، معاملات دارایی دیجیتال بیشتری در مقایسه با چند جلسه معامله در تعطیلات گذشته، انجام شد. حجم معاملات تجارت جهانی دیجیتال برای بسیاری از رمزارزهای مهم به طور قابل توجهی نسبت به دو هفته پیش افزایش یافته است. ده بازار برتر دارایی دیجیتال نیز در طول 24 ساعت گذشته بین 2 تا 15 درصد افزایش ارزش داشتند که این موجب افزایش ارزش کلی بازار کل رمزارز می¬شود. هسته معاملات بیت¬کوین روزانه 2.6٪ و در هفت روز گذشته 21.7٪ افزایش یافت. این موجب شد تا BTC به طور متوسط در حدود 3.991 دلار برای هر کوین و بازار سرمایه به حدود 69.6 میلیارد دلار برسد. رمزارز BTC در حال حاضر 69 میلیارد دلار از مجموع 120 میلیارد دلار حجم تجارت جهانی طی 24 ساعت را داراست. دومین بازار با ارزش امروز، ریپل (XRP) است که 0.37 دلار برای هر کوین معامله شد و ارزش بازار آن به 14.9 میلیارد دلار رسید. در روز گذشته بیش از 648 میلیون دلار ارزش XRP افزایش یافت و این بازار در روز یکشنبه به 3.3٪ افزایش یافته است. سومین بازار با ارزش امروز مربوط به اتریوم (ETH) بود، در طول 24 ساعت گذشته به میزان 14.5٪ و در هفته 47٪ افزایش یافت. دربالاترن سطح یک ETH با 128 دلار در مبادلات جهانی مبادله شد و ارزش بازار آن به حدود 13.3 میلیارد دلار رسید. موقعیت پنجم این هفته مربوط به EOS بود به طوری که هرکوین 2.79 دلار معامله شد و بازار امروز 9 درصد رشد داشت. EOS در هفت روز گذشته 43 درصد افزایش داشته است.


بررسی بازار بیت کوین کش  (BCH)

دستاوردهای فوق¬العاده¬ای که BCH  طی چند روز گذشته کسب کرده بود، کمی کمرنگ شد، اما بیت¬کوین کش در آن هفته به رشد قابل توجهی تا 140٪ رسید. امروز BCH به 4.6٪ افزایش یافت و هر کوین با 197 دلار معامله شد. پنج پلت¬فرم برتر تجاری بیت¬کوین کش که بیشترین بیت¬کوین کش را در اختیار دارند، عبارتند از: Lbank، Binance، Huobi، Coinbase و Bitbank. حجم معاملات نقدی امروز بیت¬کوین نسبتاً بالا بود و بیش از 610 میلیون دلار فروش کرد. ششمین رمزارز بیت¬کوین کش معامله شده در این هفته مربوط به لایت¬کوین بود. ارزهای اصلی با BCH شامل USDT (42٪)، BTC (21٪)، ETH (19٪)، USD (8.7٪) و JPY (4.2٪) بود. ارزهای اصلی وان کره جنوبی (KRW 1.9٪) و یورو (EUR 1.5٪) در برابر BCH در حال عقب نشینی نیستند.شاخص‌های فنی BCH / USD

با نگاهی به نمودار  4 ساعته BCH / USD در Bitstamp درمی یابیم که گاوها  حکمرانی می‌کنند و ظاهراً هنوز قوی هستند. در حال حاضر مقاومت زیادی بین نقطه جاری فعلی و قیمت بالاتر از 225 دلار وجود دارد. دو میانگین متحرک ساده (SMA) هنوز شکاف مناسب و معقولی دارند، اما به نظر می¬رسد که SMA 200ممکن است از دوره 100 SMA پایین¬تر رود. این نشان می¬دهد که در جهت کمترین مقاومت نمودار به صورت صعودی خواهد بود، اما در حال حاضر، به صورت نزولی باقی مانده است.


شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان می¬دهد که شرایط نزدیک نواحی خرید بیش از حد در 65.84 در نمودار 4 ساعته قرار دارند. گاوهای بیت¬کوین کش توانایی خود را در نمودار سه روزه نشان داده¬اند و درآمد حاصل از آن در مقایسه با بسیاری از دارایی¬های دیجیتال در این دوره زمانی بسیار بیشتر بوده است. اندیکاتور میانگین متحرک همگرا/ انحراف معیار (MACd) در زمان انتشار به سمت پایین بود و در طول 24 ساعت آینده بهبود یافت. همانطور که ذکر شد، دفترهای سفارش نیز نشان می¬دهند که گاوها باید از محدوده 225 دلاری برخوردار شوند تا بتوانند حرکت بهتری داشته باشند. همچنین، خرس ها  مقاومت¬های مشخصی تا 177 دلار نشان می-دهند، اما پس از آن، پایه¬های کمتری وجود دارد.


منبع خبر: https://news.bitcoin.com 


  بیت کوینارزهای مجازی

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.