انواع پاسپورت وب‌مانی و درجه امنیت آن‌ها

انواع پاسپورت وب‌مانی و درجه امنیت آن‌ها

همان‌گونه که می‌دانیم، وب‌مانی یکی از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی بین‌المللی است که زاده کشور روسیه می‌باشد. این سیستم، سریع بوده، قیمت مناسبی دارد و همچنین از امنیت بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است که میزان امنیت این سیستم به مواردی از جمله احراز هویت، وریفای کردن و نوع پاسپورتی که کاربر از آن استفاده می‌کند بستگی دارد. در این مقاله به بررسی انواع پاسپورت وب‌مانی می‌پردازیم.

          

انواع پاسپورت وب‌مانی

معرفی انواع پاسپورت وب‌مانی

وب‌مانی دارای انواع مختلفی از پاسپورت‌ها با درجه متفاوتی از امنیت است که در ادامه به اختصار به آن می‌پردازیم.

پاسپورت الیاس وب‌مانی

این نوع پاسپورت متداول‌ترین نوع پاسپورت است که به کاربران بعد از افتتاح حساب تعلق می‌گیرد. این نوع پاسپورت زمانی مناسب است که کاربر انتقال ارز با مبالغ بالا و یا خریدهای متعدد را انجام نمی‌دهد. این نوع پاسپورت دارای محدودیت‌هایی مانند میزان تراکنش‌های انجام شده: 100 دلار در روز و 600 دلار در ماه و حداکثر میزان موجودی: 300 دلار می‌باشد.

پاسپورت فرمال وب‌مانی

در صورت فعال بودن کاربر، بهتر است که نوع پاسپورت خود را به این حالت ارتقا دهد. برای انجام رایگان این کار می‌توان از اسکن پاسپورت و یا کارت ملی کاربر استفاده کرد. این نوع پاسپورت نیز کاربر اجازه انجام میزان تراکنش‌های انجام شده 3000 دلار در روز و 15000 دلار در ماه را دارد و حداکثر موجودی کاربر 10000 دلار می‌باشد.

پاسپورت اینیشیال وب‌مانی

استفاده از این نوع پاسپورت برای کسب و کارهای کوچک مناسب است که برای انجام این کار باید اطلاعاتی را در اختیار این شبکه پرداخت قرار داده و سپس هزینه‌ای را پرداخت نماید. در این نوع پاسپورت نیز میزان تراکنش‌های انجام شده 12000 دلار در روز و 60000 دلار در ماه و حداکثر میزان موجودی 30000 دلار است.

پاسپورت پرسونال وب‌مانی

این پاسپورت بیشترین درجه آزادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. استفاده از این نوع پاسپورت برای کسانی است که تراکنش‌های مالی متعدد با مبالغ زیادی را می‌خواهند با استفاده از این شبکه انجام دهند. برای این نوع پاسپورت هیچ گونه محدودیتی در نظر گرفته نشده است. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع پاسپورت وب‌مانی می‌توانند به سایت www.vizakart.com مراجعه کنند. 


  روش‌های پرداختوبمانیارزهای مجازی

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.