انواع پاسپورت وب مانی (WM-Passport) و ویژگی‌های آنها

معرفی پاسپورت وب مانی

پاسپورت وب مانی نوعی کارت بیزنس طلایی برای معاملات اینترنتی است که به میزان قابل توجهی باعث افزایش اعتبار صاحب پاسپورت می‌شود. این پاسپورت به صورت الکترونیکی برای تمام کاربرانی حساب خود را وریفای کرده‌اند، صادر می‌شود. در مجموع 11 نوع پاسپورت وب‌مانی وجود دارد، اما در زندگی واقعی تنها به برخی از آنها نیاز داریم که عبارتند از: پاسپورت Alias ، پاسپورت Formal ، پاسپورت Initial، پاسپورت Personal و پاسپورت Merchant.پاسپورت Alias وب مانی 

پاسپورت نام مستعار یا همان Alias، نوعی پاسپورت وب مانی است که پس از ثبت نام در سیستم و دریافت WMID منحصر به فرد هر حساب، به صورت خودکار ایجاد می‌شود. پاسپورت Alias برای انتقال‌های غیر مهم مانند قبض‌ها و خرید اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای کاربران تازه‌ وب مانی مناسب است. از طریق پاسپورت Alias قادر به انجام نقل و انتقالات بین کاربران سیستم وب مانی، ایجاد کیف پول‌های ارزی اضافی، انجام پرداخت‌های خدمات و خرید اینترنتی از فروشگاه‌هایی که از سیستم وب مانی استفاده می‌کنند، ایجاد و پرداخت صورت حساب‌ها، امنیت توسط کلیدهای رمزگذاری شده و مبادله ارزهای دیجیتال مختلف (به عنوان مثال، WMR به WMZ) خواهید بود.

پاسپورت Formal وب مانی 

صدور پاسپورت رسمی وب مانی یا همان Formal رایگان است و توسط سرویس WM-Passport انجام می-شود. از طریق پاسپورت Formal  قادر به سفارش کارت نقدی فیزیکی که به حساب وب مانی متصل است، برداشت پول از دستگاه‌های ATM  ارزی Services Wmtransfer امکان پذیر است. 
Services Wm transfer : با این خدمت امکان شارژ کارت‌های اعتباری  VISA / MasterCard توسط درآمدهای حاصل از WMZ و ارزهای دیگر فراهم است و می‌توانید از پایانه‌هایی که این کارت‌ها را پشتیبانی می‌کنند، خریدهای خود را انجام دهید. همچنین می‌توانید از سرویس WM Arbitration برای ثبت شکایت قانونی و دادگاهی علیه کلاه‌برداری از حسابهای وب مانی شما استفاده کنید. 
پاسپورت Formal امکان ساخت X کیف پول و اضافه کردن و خروج واحد پولی بیت کوین (WMX) را فراهم می کند. از طریق پاسپورت Formal قادر به اتصال حساب‌های بانکی روسیه به اکانت اینترنتی وب مانی خود خواهید بود. همچنین می‌توانید از سرویس پرداخت پذیرش Merchant WebMoney Transfer  البته محدود بهره گیرید.

پاسپورت Initial وب مانی

 پاسپورت Initial نوعی دیگری از پاسپورت وب مانی است که برای کسب و کارهای کوچک و پرسنل کمپانی‌های اینترنتی توصیه می‌شود. پاسپورت Initial بین مالک آن و کاربران گمنام سیستم تمایز قائل می‌شود. 

پاسپورت Personal وب مانی

پاسپورت وب مانی شخصی یا Personal که برای کسب و کار‌ها و کاربران پیشرفته‌ سیستم که هدف آن‌ها فقط خرج کردن یا انتقال پول نیست، بلکه استفاده از مجموعه خدمات انتقال پول وب مانی را هم یاد می‌گیرند. هر اندازه وضعیت پاسپورت Personal بهتر باشد، با اعتماد بیشتری از سوی کاربران به مالک آن همراه خواهد بود و امکانات بیشتری هم از سوی وب مانی در اختیار مالک قرار خواهد گرفت. این پاسپورت وب مانی، اصلی‌ترین پاسپورت در سیستم وب مانی برای کاربران می‌باشد و برای دارندگان پاسپورت Formal صادر می‌شود. 

پاسپورت Merchant وب مانی

پاسپورت مرچانت یا Merchant معتبرترین پاسپورت وب مانی است که مخصوص نمایندگان وب مانی و کمپانی‌های بزرگ است. این پاسپورت از نظر اعتبار و امنیت در سطح بالایی قرار دارد، برای دریافت این پاسپورت فقط باید از شرکت وب مانی تقاضا کرد، صدور این پاسپورت محدودیت دارد، پاسپورت Merchant تمامی ویژگی‌های پاسپورت شخصی را دارد، همچنین صاحب این پاسپورت در صورت نماینده بودن - توسط شرکت وب مانی مشخص می‌شود- توانایی صادر کردن پاسپورت Initial را دارد.

اعتبار بیشتر پاسپورت در سیستم وب مانی، امکان سقف تراکنش‌های مجاز بیشتری را فراهم خواهد کرد. ویزاکارت به شما توصیه می‌کند در صورتی که با اکانت وب مانی خود مبالغ بالایی‌ را جابجا می‌کنید، حتما برای گرفتن پاسپورت Personal وب مانی اقدام کنید.

برای شارژ حساب وب مانی یا خرید پیمر وب مانی می توانید از سایت ویزاکارت اقدام فرمایید:


  روش‌های پرداختارزهای مجازیخرید ریالی ارزهای شما

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.