انتقال پول بین‌المللی، سریع و امن با مانی‌گرام

معرفی سرویس انتقال وجه مانی‌گرام

شرکت مانی‌گرام درسال ۱۹۴۰ میلادی در آمریکا راه¬اندازی شد و دومین شرکت در زمینه جابجایی شتابان پول در سراسر جهان میباشد (اولین شرکت وسترن یونیون). دفتر مرکزی این شرکت در دالاس تگزاس واقع شده و در بیش از ۲۰۰ کشور فعالیت دارد. این شرکت بین‌المللی در اکثر کشورها و بانک‌های معتبر دنیا دارای نمایندگی معتبر است. کاربران در هر کجای دنیا که باشند می‌توانند با استفاده از سرویس‌های مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه به دوستان و نزدیکان خود (بدون داشتن حساب بانکی) پول ارسال و یا دریافت کنند.

شرکت مانی گرام در حال حاضر رقیب اصلی برای وسترن یونیون محسوب بوده و حتی در بعضی از کشورها کارمزد به مراتب پایین تری نسبت به وسترن یونیون دارد. استفاده از خدمات ارزی مانی¬گرام در اکثر نقاط جهان امکان¬پذیر است. اما متاسفانه به دلیل تحریم بودن ایران، نمی‌توانید حساب کاربری در این سیستم ایجاد کنید و از مزایای مانی‌گرام بهره‌مند شوید.

مزایای مانی‌گرام

یکی از مزایای شرکت مانی‌گرام، ارسال سریع ارز به تمام  نقاط دنیا است.  وجود نمایندگی‌های شرکت مانی‌گرام در اکثر نقاط جهان و وب سایت‌های پشتیبانی با ۲۷ زبان دنیا، باعث شده تا دسترسی به مانی‌گرام برای مشتریان بسیار راحت شود.

همچنین، کلیه مراحل انتقال وجه به صورت آنلاین صورت گرفته و گیرنده و فرستنده می‌توانند این مراحل را مشاهده کرده و اسناد آن را در سایت مانی‌گرام دریافت کنند.

با توجه به اینکه ارسال از طریق مانی‌گرام بسیار سریع‌تر از حالت بانکی است، بنابراین پول ارسالی مشمول قوانین دست و پاگیر بانک‌های رابط نخواهد شد و مستقیماً به مشتری ارسال خواهد شد. 
اما توجه داشته باشید که سرویس مانی‌گرام نسبت به سرویس ارسال بانکی، گران‌تر است. به طور کلی کارمزد مانی‌گرام بین ۱ الی ۱۰ درصد کل مبلغ متغیر است. در واقع، برای ارسال هر ۱۰۰۰ دلار مشتری باید حدود ۶۰ دلار بر مبلغ مورد نظر اضافه نماید. (در حالت ارسال بانکی، این هزینه بسته به بانک مقصد ۱۰ دلار می-باشد). اما با وجود گران‌تر بودن، نمی‌توان از مزیت فوق العاده‌ی سرعت و یا ترس از عدم ارسال پول به گیرنده چشم‌پوشی کرد.

خدمات ارزی مانی‌گرام:

خدمات ارزی مانی‌گرام در دو گروه قرار می‌گیرند: خرید با مانی‌گرام و انتقال وجه با مانی‌گرام.

با استفاده از این سیستم می¬توانید در وب سایت¬هایی که از مانی‌گرام به عنوان یکی از روش‌های پرداختی خود استفاده می‌کنند، خرید کنید.  از طرف دیگر، می‌توانید برای دوستان خود با مانی‌گرام پول انتقال داده یا پول دریافت کنید. مزیت استفاده از مانی‌گرام سرعت انتقال آن است که در حدود ۱۰ دقیقه بعد از انتقال ارز، می‌توانید از حساب خود برداشت کنید. همچنین، می‌توانید تا سقف حدود ۱۰۰ هزار دلار با مانی‌گرام انتقال دهید.

همچنین خدمات مانی‌گرام عبارتست از:
  • انتقال پول به خارج از کشور
  • دریافت پول از کشورهای مختلف
  • انتقال پول به کیف پول تلفن همراه
  • پرداخت صورت حساب
  • پرداخت در سایت¬های مختلف
  • افزایش شارژ کارت اعتباری

روش انتقال پول در مانی‌گرام:

برای انتقال پول در مانی‌گرم می‌توانید درخواست دهید که شخص گیرنده به یکی از شعب مانی‌گرام رفته و پول خود را نقداً دریافت کند، یا اینکه وجه به حساب بانکی او واریز شود.

ابتدا باید نوع ارز و مبلغ در فرم مربوطه انتخاب شود، پس از محاسبه هزینه؛ در فرم بعدی اطلاعات گیرنده حواله را وارد کنید.

دقت کنید که مشخصات نام و نام خانوادگی به همراه کشور و شهر به درستی وارد شود. اطلاعات نام باید براساس پاسپورت یا آیدی کارت گیرنده ثبت شود زیرا در صورت مغایرت حواله قابل دریافت نمی‌باشد.

هم اکنون با انتقال سریع، مستقیم و امن پول به حساب های بانکی خود و یا دوستانتان در بیش از 400 بانک در سراسر جهان از طریق مانی¬گرام، در وقت عزیزتان صرفه جویی کنید.  روش‌های پرداخت

محصولات مرتبط

ووچر پرفکت مانی- دلار

ووچر پرفکت مانی با ووچر پرفکت مانی در  لحظه از سایتهای بین المللی خرید نمایید...

49,977 تومان

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.