انتقال وجه بین‌المللی با سیستم وسترن‌یونیون

معرفی سیستم انتقال وجه وسترن یونیون

وسترن¬یونیون یک موسسه آمریکایی خدمات انتقال وجه به تمام نقاط دنیا است که این خدمات را سریع و بدون نیاز به حساب بانکی انجام می¬دهد و در حال حاضر برترین و سریع¬ترین موسسه سرویس انتقال وجه بین¬المللی است. وسترن-یونیون حدود 500000 شعبه در بیش از 185 کشور دنیا دارد. حواله وسترن¬یونیون یک روش انتقال سریع پول به تمام نقاط دنیا بدون نیاز به حساب بانکی است که با استفاده از این روش می¬توانید تا سقف 6000 دلار در هر بار اقدام به ارسال یا دریافت وجه نمایید.


شرکت وسترن¬یونیون در سال 1851 توسط Jeptha Wade با هدف انتقال سریع و بدون محدودیت پول در دنیا راه¬اندازی شد. دفاتر شرکت وسترن¬یونیون در کشورهای مختلف در بانک¬های طرف قرار داد این شرکت مستقر هستند. 


مزایای تراکنش با وسترن- یونیون


تراکنش با وسترن¬یونیون نسبت به روش ارسال بانکی، سرعت بسیار بالاتری دارد. به محض ارسال حواله از کشور مبدأ، فرد گیرنده می¬تواند مبلغ را با مراجعه به هر یک از دفاتر این شرکت در کشور مقصد دریافت کند.

برای ارسال و دریافت حواله وسترن¬یونیون، به حساب بانکی نیازی ندارید. فرستنده فقط با داشتن اصل پاسپورت می¬تواند وجه را ارسال و گیرنده نیز فقط با داشتن اصل پاسپورت می¬تواند مبلغ را دریافت کند.


ارسال حواله وسترن‌یونیون


برای ارسال حواله وسترن¬یونیون باید اطلاعات شناسایی فرد گیرنده (نام و نام خانوادگی، کشور و شهر مقصد و سایر موارد تعیین شده در فرم ارسال حواله وسترن¬یونیون) را به اطلاع این شرکت برسانید. سپس، نرخ و کارمزد از طریق ایمیل به شما اعلام می¬شود و پس از واریز وجه ریالی به حساب این شرکت، حواله شما حداکثر طی یک روز کاری (با رعایت شرایط و قوانین) صادر می¬شود و رسید مربوطه شامل کد امنیتی MTCN در حساب کاربری شما بارگذاری شده و از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می¬شود. 

فرد گیرنده می¬تواند با داشتن کد ده رقمی MTCN و ارائه کارت شناسایی خود به یکی از مراکز وسترن¬یونیون نزدیک محل زندگی¬اش مراجعه و مبلغ را دریافت نماید.

همانطور که گفته شد حمل و نقل پول در بازه زمانی چند دقیقه انجام می¬شود و به همین علت نسبت به سایر روش¬های انتقال پول از کارمزد بالاتری نیز برخوردار است.

مزیت ارسال و دریافت حواله وسترن¬یونیون، عدم نیاز به حساب بانکی است و گیرنده نیز فقط با داشتن اصل کارت شناسایی تا سقف ۱۰۰۰۰ دلار در روز می¬تواند دریافت کند.

ویژگی‌های وسترن‌یونیون


سرعت انتقال وجه فقط در 1 دقیقه به سراسر دنیا. 

انتقال وجه بدون محدودیت: ارسال وجه محدودیتی از لحاظ دفعات و مقدار و نوع وجه ارسالی مورد نظر ندارد. از مبالغ بسیار کم (50 دلار) تا مبالغ بسیار زیاد و با هر نوع ارز حتی بر اساس ارز کشور گیرنده، قابل نقل و انتقال فوری توسط این سیستم است.

  • همه جا در دسترس: شرکت وسترن¬یونیون در هر کشور دارای دفاتر و باجه¬های متعدد است. 
  • انتقال وجه ساده: برای ارسال وجه از طریق وسترن¬یونیون نیازی به داشتن اطلاعات بانکی یا شماره حساب برای دریافت¬کننده یا ارسال¬کننده وجه نیست و اطلاعاتی جزئی مانند نام و نشانی گیرنده کفایت می¬کند.
  • انتقال وجه آنلاین: تمامی مراحل انتقال وجه به صورت آنلاین در هر زمان و مکان که دسترسی به اینترنت میسر باشد، توسط گیرنده و فرستنده قابل مشاهده و اسناد آن در سایت وسترن¬یونیون قابل ارجاع و استناد هستند.
در مواقعی که نیاز به ارسال فوری پول (کمتر از 1 روز کاری) به فردی بدون حساب بانکی و بدون تعیین حداقل مبلغ، در هر کجای دنیا دارید، یا نگران عدم ارسال آن به گیرنده هستید، (مانند ارسال پول برای مسافران یا دانشجویان و ...) ارسال حواله وسترن یونیون بهترین گزینه است.


محصولات مرتبط

ووچر پرفکت مانی- دلار

ووچر پرفکت مانی با ووچر پرفکت مانی در  لحظه از سایتهای بین المللی خرید نمایید...

31,636 تومان

شارژ حساب پرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی ..

31,636 تومان

تمامی حقوق این سایت برای ویزاکارت محفوظ است.